PAGES_hitpatchut.jpg
dr banner

רפואה משלימה ואורח חיים

רפואה סינית-נשים


מערכת הרבייה הנשית מושפעת ממכלול גורמים, ביניהם תזונה, שימוש בהורמונים, הסטוריה משפחתית, רגשות, גיל ועוד. 
הרפואה הסינית מטפלת במחלות ותופעות של נשים, ביניהן: בעיות באיזון ההורמונלי, כאבי ווסת, בעיות פיריון, תופעות גיל מעבר.

לי אתגר, מטפלת מוסמכת ברפואה סינית עם התמחות בתחום גניקולוגיה, פיריון וילדים, מטפלת בין היתר בדיקור וצמחי מרפא בשילוב עם טיפולי פוריות. 
להמשך קריאה לחצי כאן 


lee

עישון במהלך ההריון

עמוס טפלא, פסיכולוג, מומחה בתחום הגמילה מעישון 


יש, בשעה טובה, הריון תקין. או שטיפולי הפוריות הסתיימו בהצלחה והכול שמחים ומאושרים. רק שהאישה ההרה ממשיכה לעשן. סביר שפחות מאשר לפני ההיריון אך עדיין מספיק כדי להזיק לעובר וליצור מתח בלתי נסבל במשפחה, ומתח הוא הרי "מזמין" סיגריות ידוע.

קרא עוד...

רפואה משלימה

מומחי מיבאל'ה

המונח "רפואה משלימה" הינו שם כולל למגוון רחב מאד של שיטות טיפול אלטרנטיביות ומשלימות. בבסיסה של הרפואה משלימה, עומדת הגישה ההוליסטית, אשר טוענת לקשר ישיר בין הגוף והנפש ולכך כי מצבינו הפיזי, הוא ביטוי של מצבינו המנטלי והרגשי.

קרא עוד...

הומאופתיה לתינוקות וילדים

מאיה גרין, הומאופתית לתינוקות ומבוגרים


מי לא מכיר את הלילות הלבנים בהם התינוק צועק ובוכה ללא הפסקה, שום דבר שאתם עושים לא מרגיע אותו, תחושת התסכול גדולה, חוסר האונים והעייפות משתלטים ופוגעים בשגרת היום והמשפחה.
כשהילדים חסרי שקט עם בעיות של קשב וריכוז, מתקשים לשבת במקום אחד לאורך זמן, כל האיזון המשפחתי מתערער, ומשפיע על השינה, על התקשורת, וכמובן על הבריאות של כל אחד מבני הבית.

בעבודתי כהומאופתית מגיעים אלי הרבה תינוקות וילדים הסובלים מבעיות שונות, החל מכאבים בעת בקיעת שיניים, דלקות אוזניים, קשיי עיכול, אלרגיות, מחלות אוטואימוניות, הפרעות קשב וריכוז, פחדים ועוד...
במשך השנים אני רואה את ההומיאופתיה עוזרת להרבה מאוד ילדים ומאזנת הרבה משפחות, כך שהילדים יכולים לגדול ולהתפתח בצורה בריאה וחזקה יותר.
ההומיאופתיה היא תורת ריפוי, אשר מטפלת בשורש ומקור הבעיה אשר יצא מאיזון ושולח את אותותיו כסימפטומים. אחד העקרונות העיקריים של ההומיאופתיה זה עדינות; הרמדי (ההכנה ההומאופתית) מותאמת בצורה מאוד אינדווידואלית לתינוקות או לילדים, וכאשר ישנה התאמה מתרחש ריפוי והילד חוזר לאיזונו, ובעקבות זאת גם המשפחה, והסימפטומים איתם הגיע נעלמים ולא חוזרים.
הרמדי ההומאופתית היא בטוחה, יעילה, ללא תופעות לוואי ומומלצת לתינוקות וילדים.

קשב וריכוז - פתרון טבעי

ילד בן 5 הסובל מהפרעות קשב וריכוז, הוריו מנסים כל דבר שימנע מהילד לקבל ריטלין בהגיעו לכיתה א'. במהלך התשאול ההומיאופתי הם סיפרו שהוא מרבה להיתקע, בוהה בחלל ושום דבר לא מעיר אותו, או לחילופין זז בלי הפסקה ושם לב לכל פרט הכי קטן.
הרמדי שהותאמה מיוצרת מאופיום (כמובן שהרמדי ההומאופתית לא מכילה שום מולקולה של האופיום אלא רק את המידע הרוחני של החומר) הרמדי עוזרת למצב של "היי" ואלחוש חושי, או חוסר שקט גדול אחרי מצב של בהלה. זמן קצר לאחר מתן הרמדי הילד יכול היה לשבת במשך זמן ממושך יותר ולהתעסק במשחק אחד, לאט לאט היכולות החברתיות שלו התפתחו, יותר יוזם, יותר משתף, מצב התקיעות והבהייה באוויר נעלם ולא חזר. הילד החל לתפקד בצורה בריאה וחזקה יותר, עד שהוא הגיע לכיתה א' כעבור שנה תוך התמדה בתהליך ההומאופתי, לשמחת ההורים, לא היה צורך בנטילת ריטלין.
לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ
הומאופתיה עם לוגו


דף הבית - רפואה ורפואה משלימה

HP alt-med logo

הריון ולידה

במיבאל'ה ילווה אתכם צוות מקצועי אשר כולל את טובי המומחים בתחומי הפריון, ההיריון והלידה.
אנו מזמינים אתכם להצטרף לקורסי הכנה ללידה, שיקום רצפת אגן, קורס מיוחד להורים לפגים, התעמלות לנשים בהריון ולאחר לידה והכנה להורות.

רפואת ילדים

במיבאל'ה תוכלו לקבל את הטיפול המקצועי והמסור ביותר לילדכם.
את הרופאים שלנו מלווה צוות מקצועי ומיומן של פיזיותרפיסטיים, מרפאים בעיסוק, קלינאי תקשורת ויועצים רבים נוספים.
אנו מזמינים אתכם להצטרף להדרכות בנושאי בריאות והתפתחות ילדיכם.


רפואה משלימה

במיבאל'ה אנו מאמינים שרק מעטפת שלמה תביא לטיפול מושלם.
אנו מזמינים אתכם לתאם פגישה עם המומחים ברפואה המשלימה ולהירשם להדרכות השונות והייחודיות.
yellow-ch
coupon banner
logo
קל לשמור קשר עם מיבאלה
mailyoutubefbtwitter
03.6007077